אני מאמינה שבהרבה מקרים העיסוק של האדם, הוא השליחות שלו לעולם.

הסממנים הראשונים, למה שעשוי להיות עתידי המקצועי התגלו לי עוד בנערותי, כשהייתי 'מרגישה' ומאבחנת אנשים, עוד לפני שהחלו לפתוח את הפה.

קלטתי רמזים ומסרים מאנשים באמצעות שפת הגוף, המבע, טון הדיבור והמימיקה שלהם. בשלב מאוחר יותר, כשנגליתי לכתב ידם, זה השלים לי את התמונה.

לא סמכתי רק על האינטואיציות שלי, שברובן היו מדויקות וקולעות, והחלטתי לרכוש ידע אקדמי ומקצועי מתאים.

אודות

נעים להכיר, אני אתי בן מיכאל חז'ז',
סטודנית ל M.A.  בניהול ויישוב סכסכוים באוינברסיטת בן גוריון,
ובוגרת B.A. במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן- גוריון, בעלת תעודת הסמכה כגרפולוגית מוסמכת מטעם האגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל, מומחית לגרפולוגיה משפטית מטעם בית משפט ומומחית לשפת גוף ותדמית.
 
בנוסף, עברתי הכשרות רבות בתחום ההנחיה וההדרכה, כמוצר משלים לפעילותי כמאבחנת.

את המעטפת האקדמית החלטתי לצקת בתוכן פרקטי. שימשתי כמאבחנת וכמרצה באחד המכונים המובילים לגרפולוגיה ע"ש חנה קורן, ומשם העמקתי את הידע בשפת הגוף, מתוך הבנת החשיבות בהרחבת הידע בשני עולמות אלו.
גיליתי כמה שני התחומים משיקים ומשלימים זה את זה, בהיותם ראי הנפש של האדם.

למעלה מ-18 אני עוסקת בייעוץ אימון ואבחון שפת גוף וניתוח גרפולוגי לאנשי עסקים, מנהלים בכירים במשק, ולאנשים פרטיים ובנוסף, אני מנחת קבוצות בכירה ומרצה לחברות וארגונים, ביניהם עיריות ירושלים, בית שמש ואור יהודה וכן מכללות כגון מכללת אור יהודה, מכללת גישות וחברות הייטק, חברות תקשורת ועוד.
לפני למעלה מעשור הקמתי את העסק שלי, שלאחרונה עבר מיתוג מחדש ומכונה: קוים לדמותך. העסק משלב אבחון, ייעוץ והדרכה באמצעות שפת גוף וגרפולוגיה.

אני נהנית לראות איך אנשים עוברים שינוי מקצה לקצה: ממצב של ניכור סביבתי לקירוב לבבות, ממצב של מבוכה וחוסר ביטחון, לפתיחות וביטחון עצמי, וממצב של תקיעות בתפקיד לקידום והעלאת שכר ורק בזכות כמה שינויים בשפת הגוף שלהם או בכתב ידם.

הייעוץ הפרטני בשילוב הסדנאות וההרצאות שאני מעבירה, מסייעים לי להעמיק את הידע, ולקבל תובנות ברורות ומדויקות יותר, על הדבר הנפלא הזה שקרוי: תקשורת חברתית ויחסי אנוש.

אני אוהבת את מה שאני עושה, ואנשים אוהבים את מה שאני עושה להם.
 
FacebookYoutube

אתי בן מיכאל חז'ז' - קווים לדמותה

..